Lista uczestników zakwalifikowanych do FINAŁU Konkursu Papieskiego

Drodzy Uczestnicy!


19 maja wielki finał XIV edycji Konkursu Papieskiego pt. "Jan Paweł II - Pielgrzym pokoju". Poniżej prezentujemy listę uczniów, którzy zostali zakwalifikowani do etapu finałowego

Serdecznie gratulujemy zakwalifikowanym oraz  życzymy owocnych przygotowań przed ostatnim etapem konkursowych zmagań!


REGION GDAŃSK:
1. Paulina Kortas – I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim
2. Paweł Łukowski – I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim
3. Piotr Marszał – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu
4. Karolina Poziemska – I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim
5. Agnieszka Skarbek – I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim


REGION KATOWICE:
1. Kamil Brożek  VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach
2. Natalia Ciura  VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach
3. Mateusz Michalik  V LO w Bielsku-Białej
4. Oliwia Musik  Zespół Szkół Ekonomicznych Technikum nr 3 w Częstochowie
5. Marta Toczek  VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach


REGION KRAKÓW:
1. Natan Gaul – Zespół Szkół w Szczurowej
2. Marcin Lebiest – II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
3. Mateusz Pałka – Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
4. Aleksandra Piasecka – IX LO w Rzeszowie
5. Hubert Przybycień – Zespół Społecznych Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Józefa Kałuży i Henryka Reymana w Krakowie


REGION LUBLIN:
1. Małgorzata Hajduk – II Liceum Ogólnokształcące w Kielcach
2. Krzysztof Jakubowicz – I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie
3. Karolina Krzemińska – XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie
4. Dominika Matacz – V Liceum Ogólnokształcące
5. Aleksandra Starzomska – I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie
6. Anna Żółkowska – III Liceum Ogólnokształcące w Lublinie


REGION ŁÓDŹ:
1. Jolanta Cholewińska  LO im. Marii  Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej
2. Katarzyna Chrzanowska  LO im. Marii  Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej
3. Martyna Grzelka  LO im. Bolesława Prusa w Skierniewicach
4. Weronika Matyja  VI LO w Bełchatowie
5. Marta Nosek  LO im. Marii  Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej
6. Marta Świątkowska  Technikum Nr 4 w Łowiczu
7. Zuzanna Wielechowska  LO im. Marii  Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej

REGION POZNAŃ:
1. Monika Adamczak – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie
2. Michalina Czajkowska – II Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
3. Agata Jarosik – III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
4. Damian Kolenda – V Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
5. Karolina Marszałek – V Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie    
6. Monika Miętkiewska – III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Koninie
7. Andżelika Wosiek – III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu


REGION TORUŃ:
1. Andrea Guźlecka  III  Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej we Włocławku
2. Monika Modryl  Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych w Świeciu
3. Monika Nowakowska  I  Liceum Ogólnokształcące im. F. Ceynowy w Świeciu
4. Adam Piętowski  Zespół Szkół Katolickich im. J. Długosza we Włocławku
5. Jakub Sucharski  I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Inowrocławiu
6. Weronika Wańkowicz  Zespół Szkół w Mogilnie


REGION WARSZAWA:
1. Aleksandra Grodzka – Liceum Ogólnokształcące im.Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem
2. Karolina Kłosowska – Liceum Ogólnokształcące w Ciechanowcu
3. Adrian Przybyszewski – I Liceum Ogólnokształcące w Ciechanowie
4. Marta Radziszewska – Liceum Ogólnokształcące w Ciechanowcu
5. Irmina Rosa – IV Liceum Ogólnokształcące w Siedlcach


REGION WROCŁAW:
1. Agnieszka Dziwak – II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu
2. Rafał Kruszyna – Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
3. Oktawia Ludkiewicz – Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
4. Tomasz Nawrocki – Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Lubaniu
5. Paulina Szmulik – II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu
6. Maciej Zawistowski – Liceum Ogólnokształcące nr. XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu

 

Mecenasi

  • Fundacja KGHM Polska Miedź
  • Fundacja PZU
  • Narodowe Centrum Kultury
  • Clico Sp z o. o
  • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu;
  • Katolicki Uniwersytet Lubelski
  • Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu
  • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Uniwersytet Śląski w Katowicach
  • Edycja Świętego Pawła
  • Wydawnictwo WAM
  • Wydawnictwo ZNAK

Patronat Honorowy

  • Abp Wojciech Polak Prymas Polski
  • Kard. Stanisław Dziwisz
  • Abp Marek Jędraszewski
    Metropolita krakowski
  • Kard. Kazimierz Nycz
    Metropolita warszawski
  • Ministerstwo Edukacji Narodowej
  • Ministerstwo Kultury i Dziedzitwa Narodowego
  • Prezydent Zakonu Kawalerów Maltańskich
  • Związek Harcerstwa Polskiego
  • Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia
  • Wspólnota LEDNICA 2000



Współorganizatorzy

  • Centrum Myśli Jana Pawła II
  • Biuro Podróży Krakturs
  • Cafe Misja
  • Instytut Jana Pawła II KUL
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Media

  • Rzeczpospolita
  • Gość Niedzielny
  • Niedziela
  • W Drodze
  • Katolicka Agencja Informacyjna
  • Miłujcie się
  • Przewodnik katolicki
  • Droga
  • Wzrastanie
  • Radio Plus
  • Dominikanie.pl
  • Deon.pl
  • Aleteia.pl
  • 2RYBY.PL
  • Franciszkańska3.pl
  • Strefa Katechety

 

Wyślij wiadomość

WYŚLIJ